Каталог матеріалів

Урок №12 з музичного мистецтва для 7 класу. Л. Масол, О. Калініченко - Інтернет

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л. Масол, О. Калініченко»

Урок №12. Інтернет

Інтернет — найсучасніший вид медіа: доступність будь-якої інформації, можливість взаємодіяти з широкою аудиторією. Засоби комунікації в інтернеті: соціальні мережі, форуми, чати та їх впив на особистість споживача. Ведення блогу —перший крок до бізнесу. Поширена тематика блоків (музика, кулінарія) Найпопулярніші соціальні мережі (Facebook, Viber, Telegram, Instagram, Twitter, ТікТок, Pinterest). Популяризація різних видів мистецтва в соціальних мережах

СММ: Луїс Фонсі, Дедді Янкі. «Despaсito» (для фортепіано в інтерпретації Петера Бенце, тріо баянів, флейти Пана, саксофона, дуету електронних арф).

ХТД: Х. Соловій «Лісова пісня»

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Обговоріть.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-16. Слово вчителя

Слайд17. Обговоріть.

Слайд18-19. Слово вчителя

Слайд20. Секрети творчих професій

Слайд21. Обговоріть.

Слайд22. Слово вчителя

Слайд23. Гімнастика для очей

Слайд24. Слово вчителя

Слайд25. Прослухайте: Луїс Фонсі, Дедді Янкі. «Despaсito» (для фортепіано в інтерпретації Петера Бенце).

Слайд26. Прослухайте: Луїс Фонсі, Дедді Янкі. «Despaсito» (флейта Пана).

Слайд27. Прослухайте: Луїс Фонсі, Дедді Янкі. «Despaсito» (саксофон).

Слайд28. Прослухайте: Луїс Фонсі, Дедді Янкі. «Despaсito» (дует електронних арф).

Слайд29. Обговоріть.

Слайд30. Слово вчителя

Слайд31. Виконуємо пісню «Лісова пісня» (музика і вірші Х. Соловій).

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32-35. Мистецька скарбничка

Слайд36. Узагальнюємо, аргументуємо, систематизуємо

Підсумок

Слайд37. Самостійне дослідження, медіапошук

Слайд38. Фантазуємо, експериментуємо, діємо

Рефлексія

Слайд39. Рефлексія «Яблучний настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні