Каталог матеріалів

Урок №12 для 2 класу з математики за Листопад Н. П. до підручника 2025 року - Додавання чисел 3-9 до 8 з переходом через десяток. Розв’язування задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням посібником «Математика». Автор Н.П. Листопад Н.П» для 2 класу за програмою НУШ (до підручника 2025 року)

 

Урок № 12

Тема: Додавання чисел 3-9 до 8 з переходом через десяток. Розв’язування задач.

Мета: формувати вміння додавати числа від 3 до 9 до числа 8 з переходом через десяток, закріпити навички усної лічби та обчислень, розвивати вміння розв'язувати арифметичні завдання на додавання, розвивати логічне мислення, увагу та математичне мовлення.

Очікувані результати: учні вміють правильно додавати числа 3–9 до 8 з переходом через десяток (наприклад: 8+5=13); учні розв'язують прості завдання на додавання з поясненням розв'язку, учні обґрунтовують свої відповіді та пояснюють хід обчислень, учні працюють активно, поважно слухають одне одного та виявляють зацікавленість у навчанні.

Обладнання: мультимедійне обладнання.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання

Усний рахунок

Слайд 4-5. Усний рахунок. Добери відповідні числа.

Слайд 6. Усний рахунок. Малюнкові приклади.

Повідомлення теми та мети уроку

 Слайд 7-8. Сьогодні на уроці ми будемо додавати числа 3-9 до 8 з переходом через десяток, розв’язувати задачі.

ЗВ (закріплення вивченого)

Робота з підручником.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Слайд 10. Каліграфічна хвилинка

Слайд 11. Робота з підручником. Прочитай кожний вираз і назви його значення.

Слайд 12. Робота з підручником. Розглянь схему та поясни, як виконали додавання чисел 8 і 3.

Слайд 13. Робота з підручником. Обчисли. Запам'ятай результати обчислень.

Слайд 14. Робота з підручником. Виконай обчислення.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16-18. Робота з підручником. Прочитай задачі. Що в них спільне, а що — відмінне? Розв'яжи задачі.

Слайд 19. Робота з підручником. Творча робота над задачею.

Підсумок уроку.

Слайд 21. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 22. Вправа «Плюс-мінус-цікаво»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні