Каталог матеріалів

Урок №12 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Чому бувають пори року

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №12. Чому бувають пори року?

Мета: дослідити та пояснити учням причини та механізми зміни пори року, зокрема вивчити вплив сонячної радіації, нахилу земної осі та географічного положення на появу і характеристики різних пор року. розвивати мислення, пам’ять, уміння робити висновки, розвивати інтерес до природи, продовжувати формувати вміння встановлювати причинно-наслідкові зв'язки; розвивати науковий світогляд; виховувати інтерес до наукових знань, спостережливість, кмітливість.

Обладнання: мультимедійний комплект

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5-8. Відгадай загадку.

Слайд9. Довідничок.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Розглянь малюнок.

Слайд12. Коло року немає ні початку, ні кінця.

Слайд13. Пригадай.

Слайд14. Чому змінюються пори року?

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Чому відбувається зміна пір року?

Слайд17-18. Словничок.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Слайд20-23. Цікаві факти про пори року.

Слайд24. Цікаво знати.

Слайд25. Поміркуй.

Слайд26. Online завдання.

Слайд27. Робота в зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Дай відповідь на запитання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні