Каталог матеріалів

Урок №12-13 для 1 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Як я пізнаю навколишній світ. Виготовлення «літака»

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Урок№12-13. Як я пізнаю навколишній світ. Виготовлення «літака»

Мета: сформувати поняття про потребу у власному пізнанні та аналізу власних вчинків, дати відповідь на питання «Навіщо пізнавати світ?» та закріпити розуміння унікальності та цінності кожної людини.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд2. Людина починає пізнавати світ ще із самого народження. А чи знаєте, як саме ви ставили свої перші запитання? Послухайте вірш «Чомучка».

Слайд3-7. Послухайте вірш «Чомучка».

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд8. Поміркуй. Як і де можна знайти відповіді на запитання?

Слайд9. Запропонуйте запитання до кожного зображення.

Слайд10. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд11. Словничок. Навколишній світ — це все, що нас оточує.

Слайд12. Висновок. Отримуючи відповіді на запитання, людина пізнає навколишній світ.

Слайд13. Розгляньте малюнки, скажіть, як діти за допомогою своєї діяльності пізнають світ?

Слайд14-15. Поставте запитання до кожного зображення.

Слайд16. Висновок. Через свою діяльність людина пізнає навколишній світ.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Пізнавати навколишній світ неможливо, не пізнавши самого себе. Аналізуй свої вчинки, поведінку.

Слайд19. Перегляд навчального відео. Якщо ти скоїв поганий вчинок.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд20. А як це пізнати самого себе?

Підсумок

Слайд21. Висновок. Кожна людина у світі — унікальна й неповторна. Ніколи не було й не буде такої людини, як кожен з вас.

Рефлексія