Каталог матеріалів

Урок №11 для 2 класу з української мови за М.С. Вашуленко - Розвиток зв’язного мовлення. Спостерігаю за роллю наголосу.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)

Урок № 11. Розвиток зв'язного мовлення. Малюю словами осінь.

Тема для спілкування. Осінь зачаровує красою

Мета: учити учнів застосовувати набуті знання, уміння та навички у процесі виконання завдань; розвивати кмітливість, аналітичне мислення, увагу; виховувати спостережливість, взаємоповагу; інтерес до оточуючого, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-6. Відгадай загадку.

Слайд 7. Хвилинка каліграфії.

Слайд 8. Гімнастика для очей.

Слайд 9. Завдання 1. Розглянь малюнок. Розкажи, яку пору року зобразила художниця Н.В.Кущ-Батюк. Які фарби вона використала?

Слайд 10. Завдання 2-3. Прочитай, як описала осінь поетеса. Поясни, як розумієш виділені слова. Який настрій у тебе викликав вірш.

Слайд 11. Завдання 4. Послухай. Як зобразив осінь композитор. Який настрій викликала в тебе ця мелодія. Іван Пустовий «Осінній етюд».

Слайд 12-17. Завдання 5. Пограйте з однокласниками і однокласницями в «Мікрофон». Візьміть в них інтерв'ю за поданими запитаннями.

Слайд 18. Фізкультхвилинка.

Слайд 19-21. Завдання 6-7. Приготуйся писати розповідь про осінь. Прочитай слова у словниковій скарбниці. Покажи стрілочками, про яке дерево можна розповісти цими словами. Підкресли в скарбниці ті слова, які бажаєш використати в своїй розповіді.

Слайд 22. Завдання 8-9. Прочитай початок розповіді про осінь. Придумай продовження розповіді за поданими запитаннями. Використовуй слова зі скарбниці.

Слайд 23. Завдання 10-11. Запиши продовження розповіді за початком, поданим на сторінці 9. Прочитай свою розповідь. Якщо знайдеш помилки – виправ їх.

Слайд 24-25. Завдання 12. Намалюй кольоровими олівцями ілюстрацію

до своєї розповіді.

Слайд 26. Завдання 13. Якщо бажаєш, прочитай у кріслі автора свій твір для однокласників і однокласниць.

Слайд 27. Рухлива вправа.

Підсумок

Рефлексія

Слайд 28. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні