Каталог матеріалів

Урок №11 для 3 класу образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Кругла скульптура, фактура

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №11 Кругла скульптура, фактура СМ: C. Чеченов. Верблюд; Дж. Робінсон. Родина бегемотів; Дж. Румеріо. Овечка ХТД: ліплення тварини за вподобанням із застосуванням фактури для надання образу виразності (пластилін). Колективна робота: спільна композиція «Веселий зоопарк»

Мета: повторити поняття «скульптура»; технологію виготовлення скульптури; ознайомити із поняттями «кругла скульптура», «фактура»; розвивати уміння аналізувати особливості форми тварин, порівнювати будову різних природніх форм; формувати естетичні почуття, смак; прищеплювати любов до тварин.

Обладнання: мультимедійний комплект, пластилін, стеки.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-7. Відгадайте загадки

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд8-11. Розповідь вчителя.

Слайд12. Перегляньте роботи скульптора Сергія Брильова.

Слайд13. Розгляньте скульптури тварин.

Слайд14-15. Розповідь вчителя.

Слайд16. Визначте скульптуру тварини на ілюстраціях за її фактурою.

Слайд17. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд18. Інструктаж. Правила роботи з пластиліном

Слайд19. Виліпіть тварину, яка вамподобається (пластилін або глина).

Застосуйте фактуру для надання образу виразності

Слайд20. Послідовність виконання.

Підсумок

Слайд21. Гімнастика для очей.

Слайд22. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд23. Об’єднайте скульптури у композицію «Веселий зоопарк»

Слайд24. Дослідіть

Рефлексія

Слайд25. Рефлексійна вправа Покажіть цеглинкою LEGO з яким настроєм ви завершуєте урок

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні