Каталог матеріалів

Урок №11-12 для 1 класу з математики за С. Логачевською - Число і цифра 1. Написання цифри 1. Лічба предметів.

Нова українська школа - http://vsimppt.com/

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника за підручником «Математика. Автори: С. П. Логачевська, Т. А. Логачевська,

О. А. Комар (2018)» для 1 класу за програмою НУШ (2023-2024 н.р.)

 

Урок №11-12. Число і цифра 1. Написання цифри 1. Лічба предметів

Мета: ознайомити учнів із числом «один» і цифрою 1; формувати розуміння числа як кількісної характеристики скінченої множини, а цифри — як знаку для запису числа; закріплювати вміння лічити в межах 10 у прямому і зворотному порядках; навчити писати цифру 1; розвивати уважність; виховувати акуратність, наполегливість у навчанні.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Лічба у порядку зростання від 1 до 10

Слайд 4. Підготовчі вправи. Предметна лічба

Слайд 5. Робота над загадкою

Слайд 6-8. Актуалізація знань про цифри

Слайд 9. Мотивація навчальної діяльності. Робота з предметними малюнками

Слайд 10. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 11-12. Робота з підручником. Число і цифра 1

Слайд 13. Робота з підручником. Робота за малюнком

Слайд 14. Гімнастика для очей

Слайд 15-18. Робота з підручником. Робота за малюнком

Слайд 19. Робота з підручником. Логічне завдання

Слайд 20. Фізкультхвилинка

Слайд 21-22. Настанова вчителя. Сиди правильно. Орієнтування у зошиті

Слайд 23-26. Робота у зошиті

Слайд 27. Пальчикова гімнастика

Слайд 28. Методика написання цифри «1»

Слайд 29. Робота у зошиті

Слайд 30. Рухлива вправа

Слайд 31-32. Повторення вивченого матеріалу. Робота за малюнком

Слайд 33. Робота з конструктором «LEGO»

Слайд 34. Рефлексія. Вправа «Веселка»

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні