Каталог матеріалів

Урок №10 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Земля – планета на якій я живу

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №10. Земля – планета на якій я живу

Мета: розширити знання учнів про нашу планету Землю, її природні особливості, допомогти дітям усвідомити, що Земля має форму кулі; навчити оцінювати роль науки у пізнанні світу; підвести дітей до того, що глобус – зменшена модель Землі; вчити проводити дослідження користуючись глобусом, розвивати спостережливість, мислення, уміння порівнювати, аналізувати й робити висновки; виховувати допитливість, бажання пізнавати природу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд6. Запитання для обговорення.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Рухлива вправа.

Слайд11. Що таке сонце?

Слайд12. Розглянь зображення Сонячної системи. Прочитай назви планет. Визнач, яка за порядком від Сонця планета Земля. 

Слайд13. Яку форму має Земля? 

Слайд14. Земля обертається навколо своєї осі. 

Слайд15. Розглянь як виглядає наша планета з космосу. 

Слайд16. Чи знаєш ти що це? 

Слайд17. Розглянь уважно глобус 

Слайд18. Чим глобус подібний до планети Земля і чим від неї відрізняється?

Слайд19. На глобусі голубим кольором позначено океани, моря та інші водойми, жовто-коричневим і зеленим — ділянки суші, на якій є гори та рівнини. 

Слайд20. Фізкультхвилинка. 

Слайд21. Цікаво знати. 

Слайд22-24. Продовж речення. 

Слайд25. Утвори правильні твердження. 

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні