Каталог матеріалів

Урок №10 для 2 класу інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О. В. - В. Нестайко «Порятунок»

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №10. В. Нестайко «Порятунок»

Мета: удосконалювати техніку свідомого, виразного читання, вчити аналізувати, переказувати прочитанні твори, оцінювати вчинки дійових осіб; розвивати зв’язне мовлення, увагу; виховувати кращі людські якості: взаємодопомогу, чесність, порядність, доброту, людяність, уміння дружити.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Емоційне налаштування. Дихальна вправа «Мильні бульбашки». Вдихати носиком, а видихати ротом, губи складені в «трубочку».

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5-7. Прочитай разом з сонечком.

Слайд8. Робота з чистомовкою. (Метод «Черепаха – сорока»)

Слайд9. Пригадай.

Слайд10. Знайди помилку.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12-14. Твір «Порятунок»

Слайд15. Фізкультхвилинка

Слайд16. Твір «Порятунок»

Слайд17. Побесідуймо.

Слайд18. Пригадай події, про які йдеться у прочитаному уривку. Розтав їх у правильній послідовності.

Слайд19. З’єднай лінією зображення об’єкта й відповідну звукову схему.

Слайд20. Що робили Кося та Колько, щоб допомогти друзям, які потрапили в біду? Познач символом .

Слайд21. Прочитай та розв’яжи задачу.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Гра «Мікрофон»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні