Каталог матеріалів

Урок №10 для 4 класу з я досліджую світ за І. Грущинська - Коли спілкування приносить радість?

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №10. Коли спілкування приносить радість?

Мета: повторити правила спілкування; виховувати тактовне ставлення один до одного, учити дітей толерантно висловлювати свої негативні почуття; розвивати вміння розуміти почуття інших людей, співпереживати та співчувати; виховувати доброзичливе ставлення до людей.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Роздивіться світлини. Обговоріть, які емоції і почуття ви проявляєте під час спілкування.

Слайд7-8. Упізнай емоції. Як пов’язані емоції, настрій і самопочуття?

Слайд9. Слово вчителя.

Слайд10-12. За допомогою емоцій і почуттів ти виражаєш своє ставлення:

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Розглянь схему.

Слайд15. Якими емоціями можна підтримати людину, а якими образити?

Слайд16. Поміркуй.

Слайд17-20. Запам’ятай правила культури вияву почуттів.

Слайд21. Цікавинка.

Слайд22. З якою людиною приємніше спілкуватися?

Слайд23.Фізкультхвилинка.

Слайд24. Продовж речення.

Слайд25. У світі щороку в першу п’ятницю жовтня відзначають Всесвітній день усмішки.

Слайд26. Поясни прислів’я.

Слайд27. Коли цього року відзначають Всесвітній день посмішки? Познач дату на календарі.

Слайд28. Охарактеризуй «усмішку».

Слайд29. Охарактеризуй «погляд».

Слайд30. Гра «Подаруй усмішку»

Слайд31. Творча праця.

Слайд32. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд33. Прочитай вірш.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні