Каталог матеріалів

Урок №1 з інтегрованого курсу "Здоров’я, безпека та добробут" для 6 класу за Воронцовою Т. В. - Життя і здоров’я людини.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Здоров’я, безпека та добробут» з використанням навчального посібника «Здоров’я, безпека та добробут» Т. Воронцова, В. Пономаренко,

Урок №1. Життя і здоров’я людини.

Мета: надати учням знань, умінь і навичок, необхідних для збереження та покращення свого фізичного, психічного та соціального здоров'я, а також для формування свідомого ставлення до власного життя і здоров'я, допомогти зрозуміти, що здоров'я є цінністю, і вони повинні приділяти увагу збалансованому харчуванню, фізичній активності, психологічному благополуччю та профілактиці хвороб, зрозуміти наслідки вживання алкоголю, наркотиків та тютюну, а також ризики пов'язані з ними, навчити аналізувати і вибирати здорові варіанти поведінки в різних життєвих ситуаціях.

Очікуванні результати: учні розуміють основні принципи здорового способу життя, включаючи правильне харчування, фізичну активність та режим сну, знайомі з основними фізичними та психологічними аспектами здоров'я та розуміють взаємозв'язок між ними, володіють інформацією про шкідливі звички та їх вплив на організм, розуміють значення соціальних відносин для загального благополуччя, володіють навичками здійснення фізичної активності відповідно до власних можливостей, аналізують інформацію про шкідливі звички та робити обґрунтовані висновки.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Позитивне налаштування на урок. Що візьмемо на урок?

Слайд3. Вправа на знайомство.

Слайд4. Побесідуймо.

Слайд5. За схемою поясніть, як саме здоровий спосіб життя впливає на організм людини.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Запам’ятай.

Слайд8. Розгляньте схему. Поміркуйте про те, як можна дбати про кожну складову свого здоров'я.

Слайд9. Слово вчителя.

Слайд10. Вправа «Трибуна думок»

Слайд11. Гімнастика для очей.

Слайд12. Робота з підручником.

Слайд13. Обговорення прочитаного.

Слайд14. Розглянь шкалу рівня здоров'я (благополуччя)

Слайд15. Слово вчителя.

Слайд16. Проведіть в класній кімнаті умовну шкалу.

Слайд17. Слово вчителя.

Слайд18. Робота з підручником.

Слайд19. Обговорення прочитаного.

Слайд20. Визначте, які твердження істинні, а які — хибні.

Слайд21. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Морально здорова особистість має такі риси:

Підсумок.

Рефлексія.

02.09.2023 в 19:31
Мені здається, що презентація не відповідає підручнику???
Адміністратор Ольга
02.09.2023 в 20:08
Добрий вечір. Дякуємо за підказку. Дійсно відбулись значні зміни в підручнику. Відправили на перепрацювання даний матеріал. Після внесення правок він відразу буде доступний для Вас на цій же сторінці.