Каталог матеріалів

Урок №1 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Воронцовою Т. В. - Життя і здоров’я.

Безкоштовно

«____»___________20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Тетяна Воронцова, Володимир Пономаренко, Ірина Лаврентьєва, Олена Хомич для 5 класу за програмою НУШ

Урок №001. Життя і здоров’я.

Мета: ознайомити учнів із сучасним уявленням про здоров’я; називати складові здоров’я; навчити найпростішим діям у разі погіршення самопочуття; знати, до кого звертатись у разі погіршення самопочуття; вміти вимірювати температуру тіла; розпізнавати достовірні джерела інформації про здоров’я, три основні симптоми інсульту; пояснювати, що таке інсульт та чому важливо якнайшвидше надати допомогу людині з ознаками інсульту; розвивати критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Очікувані результати: учні визначають на називають складові здоров’я; застосовують найпростіші дії у разі погіршення самопочуття для його виправлення й розуміють до кого звернутись у разі його погіршення; уміють вимірювати температуру власного тіла; пояснюють, що таке інсульт та чому важливо якнайшвидше надати допомогу людині з ознаками інсульту.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

Слайд 4. Психологічна настанова – «РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ».

Слайд 5. Вправа для очей.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 6. Знайомимося з підручником. Прочитай звернення авторів.

Слайд 7. Знайомимося з розділом.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. § 1. Життя і здоров’я.

Слайд 9. Вправа на знайомство.

Слайд 10. Розгляньте малюнки й обговоріть, для чого потрібні запропоновані правила. Доповніть цей перелік своїми правилами та оформте плакат «Правила класу».

Слайд 11. Робота з підручником.

Слайд 12-15. Завантажте за QR-кодом бланки, дослідіть складові здоров’я і оцініть, як ви дбаєте про них.

Слайд 16. Оцініть, як ви дбаєте про складові здоров’я і заповніть шаблон. Об’єднайтесь у пари й обговоріть ваші відповіді.

Слайд 17. Рухлива вправа.

Слайд 18. Алгоритм дій у разі погіршення самопочуття.

Слайд 19. Підготуйте сценку і продемонструйте її класу.

Слайд 20. Робота з підручником.

Слайд 21-22. Подивіться відео і розкажіть, чому під час хвороби підвищується температура тіла.

Слайд 23. Обговоріть у класі такі питання.

Слайд 24. Практичне завдання.

Слайд 25. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26. Робота з підручником.

Слайд 27. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 28. Перейдіть за QR-кодом на сайт «Супергерої Fast», який створено спеціально для дітей.

Слайд 29. Заповніть бланк.

Підсумок

Слайд 30-32. Мозаїка завдань до теми.

Слайд 33. Оцініть свої досягнення.

Слайд 34. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 35. Рефлексія «Запитання від віртуального друга».

06.09.2022 в 00:57
не відкривається матеріал
Адміністратор Леся
06.09.2022 в 08:17
Вітаю. На Вашу електронну скриньку надіслав детальну інструкцію по відкриттю файлів. Також за потреби можете використати відеопідказки в пункті меню "Відеодопомога".
06.09.2023 в 12:43
Не завантажується
Адміністратор Вера
06.09.2023 в 12:45
Добрий день. Перегляньте інструкцію: Завантажуємо матеріали - https://vsimpptx.com/faqs/zavantazhuyemo-uroki