Каталог матеріалів

Урок №1 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за Н. Гущина - Я і мої цінності. Здоров’я, безпека і добробут як основні цінності життя.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Гущина Н.І., Василашко І.П. для 5 класу за програмою НУШ

Урок №001. Я і мої цінності. Здоров’я, безпека і добробут як основні цінності життя.

Мета: пояснювати, що таке здоров’я, безпека і добробут, яку роль вони відіграють у житті та стосунках людей; визначати свої цінності; визначати, ідентифікувати та обговорювати фізичні, психічні (у тому числі емоційні) і соціальні зміни, які відбуваються під час переходу в основну школу.

Очікувані результати: учні розуміють та пояснюють значення термінів «здоров’я», «безпека», «добробут» та визначають їх роль в житті людини; визначають власні цінності та ідентифікують фізичні, психічні та соціальні зміни, які відбулись при переході в основну школу.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

Слайд 4. Психологічна настанова – «РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ».

Слайд 5. Вправа для очей.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 6. Знайомимося з підручником. Прочитай звернення авторів.

Слайд 7. Знайомимося з розділом.

Слайд 8. Розгляньте малюнки й обговоріть, для чого потрібні запропоновані правила. Доповніть цей перелік своїми правилами та оформте плакат «Правила класу».

Слайд 9. Вправа «Входження в малюнок».

Слайд 10. Вправа на знайомство.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 11. Робота з підручником.

Слайд 12. Словникова робота.

Слайд 13. Розглянь хмару слів. Обери десять цінностей, які є важливими особисто для тебе.

Слайд 14. Поміркуй.

Слайд 15. Рухлива вправа.

Слайд 16. Робота з підручником.

Слайд 17. Запам'ятай!

Слайд 18. Проаналізуй діаграму.

Слайд 19. Словникова робота.

Слайд 20. Проаналізуй ситуації, що зображені на малюнках.

Слайд 21. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 22. Словникова робота.

Слайд 23. Гімнастика для очей.

Слайд 24. Проаналізуй інформацію про добробут.

Слайд 25. Дай відповіді на запитання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26. Робота з підручником.

Слайд 27. Дай відповіді на запитання.

Слайд 28. Турбуйся про власний емоційний добробут.

Слайд 29. Словникова робота.

Підсумок

Слайд 30. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 31. Рефлексія «Запитання від віртуального друга».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні