Каталог матеріалів

Урок №1 для 10-11 класу з інформатики по модулю «Креативне програмування» - Правила поведінки і безпеки життєдіяльності (БЖ) в комп’ютерному класі. Цифрове мистецтво.

Безкоштовно

«___»__________ 20___ року

Урок №1. Правила поведінки і безпеки життєдіяльності (БЖ) в комп’ютерному класі. Цифрове мистецтво.

Мета: ознайомити учнів із поняттям цифрове мистецтво. Забезпечити якість вивчення нового матеріалу. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Встановити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Повідомлення теми і мети уроку

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

Сучасне життя пов’язане з використанням інформаційних технологій. Під їх впливом змінюються традиційні форми людської діяльності, формуються нові тенденції на ринку праці, все більше цінуються фахівці, що працюють «на стику» професій, у тому числі у світовому мистецтві.

ІІІ. Актуалізація опорних знань

  1. Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя. (Слайд 3-16)

  1. Релаксація

Слайд 17. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VІ. Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

Практичне завдання (Слайд 18)

  1. Підведення підсумків уроку
  • Бесіда за питаннями (Слайд19)
  1. Що називають фракталом?
  2. Поясніть сутність цифрового мистецтва.
  3. Що називають медіамистецтвом?
  4. На які групи можна поділити твори цифрового мистецтва?
  5. Дайте визначення поняттю мультимедіа.
  6. До яких галузей можна віднести цифрове мистецтво?

VIІ. Домашнє завдання

Опрацювати конспект.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні