Каталог матеріалів

Урок №1 для 5 класу інтегрованого курсу "Довкілля" за О. Григоровичем - Поняття про цілісність природи, значення природничих знань для людини. Які науки називають природничими.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Довкілля» 5-6 класи (інтегрований курс) за модельною навчальною програмою (авт. Григорович О.В.)

Урок №1. Поняття про цілісність природи, значення природничих знань для людини. Які науки називають природничими.

Мета:

навчальна: поглибити і розширити знання про цілісність природи, значення природничих знань для людини. Які науки називають природничими;

розвиваюча: розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, порівнювати та узагальнювати, робити висновки;

виховна: формувати уявлення про природознавство як про навчальний предмет; розвивати інтерес до вивчення природничих наук; виховувати повагу до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

Слайд 4. Психологічна настанова – «РОЖЕВІ ОКУЛЯРИ».

Слайд 5. Вправа для очей.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 6. Знайомимося з підручником. Прочитай звернення автора.

Слайд 7. Знайомимося з піктограмами.

Слайд 8. Знайомимося з розділом.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 9. Робота з підручником.

Слайд 10. Словникова робота.

Слайд 11. Природничі науки.

Слайд 12. Рухлива вправа.

Слайд 13. Астрономія.

Слайд 14. Фізика.

Слайд 15. Біологія.

Слайд 16. Хімія.

Слайд 17. Географія.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Установіть відповідність між науками та предметами їх дослідження.

Слайд 19. Визначте, із якими природничими науками пов’язані ті чи ті зображення, і розташуйте їх у відповідні комірки.

Слайд 20-24. Позначте потрібне зображення відповідно до науки.

Слайд 25. Перевір себе.

Підсумок

Слайд 26. Коротко про головне.

Слайд 27. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 28. Рефлексія «Запитання від віртуального друга».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні