Каталог матеріалів

Урок №9 для 3 класу з математики за Н. Листопад - Збільшення і зменшення числа в кілька разів. Прості задачі з кратним відношенням.

Безкоштовно

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад

Урок №9. Збільшення і зменшення числа в кілька разів. Прості задачі з кратним відношенням.

Мета: узагальнити й систематизувати вміння учнів розв’язувати задачі на різницеве порівняння чисел; актуалізувати поняття одноцифрового і двоцифрового числа, розв'язування простих задач з кратним відношенням; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4-6. Збільш удвічі кожне з чисел . №74 с 14

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7 . Каліграфічна хвилинка.

Слайд 8. Розв’яжи вирази. №75 с 14

Слайд 9. Накресли відрізок ВК, утричі довший, ніж відрізок АС.

№76 с 14.

Слайд 10.  Рухлива вправа.

Слайд 11-12. Розв’яжи задачу. У шахи грало четверо дорослих, а дітей - утричі більше. Скільки всього дітей і дорослих грало в шахи? №77 с 14

Слайд 13. Поясни, що означають вирази 37 + 29 і 37 - 29. Сформулюй запитання до кожного виразу. Обчисли. У саду росте 37 яблунь і 29 груш. №78 с 15.

Слайд 14 .Фізкультхвилинка .

Слайд 15- 17. Розв’яжи задачу. У школі навчається 23 третьокласники, а четвертокласників - на 6 менше. Скільки учнів навчається в 4 класі? Поясни, що означає вираз 23 + 17. Сформулюй запитання до задачі, яку розв'язують за цим виразом. №79 с 15

Слайд 18.  Порівняй. №80 с 15.

Слайд 19. Назви кожне третє число від 3 до 45. Кажи так: 6,9… № 81 с 15.

Слайд 20. Рухлива вправа

Слайд 21. Відкрити онлайнове інтерактивне завдання

Слайд 22. Домашнє завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні