Каталог матеріалів

Урок №9 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Як спланувати подорож?

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №9. Як спланувати подорож?

Мета: продовжити знайомити дітей з Вінниччиною; вчити планувати подорож; ознайомити з продукцією Козятинського м’ясокомбінату; вчити розрізняти корисну і шкідливу їжу; формувати уявлення про основи здорового харчування; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; закріплювати вміння писати слова без помилок; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам'ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати навички здорового харчування та піклування про власне здоров’я, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Роздивіться світлину і скажіть, у якому ж місті Вінницької області опинилися жевжики?

Слайд6. Порівняйте давню назву із сучасною. Що змінилося?

Слайд7. Козятин з висоти пташиного польоту.

Слайд8. Номул зацікавився Вінниччиною і запропонував друзям спланувати подорож. Він знайшов поради досвідчених мандрівників. Прочитайте їх.

Слайд9. Виконай завдання.

Слайд10. Батько Олесі придбав квитки на поїзд із Києва до Вінниці. Визнач тривалість поїздки.

Слайд11. Олеся підготувала плакат про визначні місця Вінниччини, але припустилася трьох помилок. Відшукай їх і зроби відповідні виправлення.

Слайд12. На Вінниччині відкрито єдиний в Україні музей “Українська витинанка”. Пройди лабіринтом і довідайся, у якому місті розташований музей.

Слайд13. Світло-музично-водяне шоу Вінницького фонтана.

Слайд14. Рухлива вправа.

Слайд15. Обчисли вираз і довідайся, скільки підводних ліхтарів забезпечують шоу.

Слайд16. Обчисли.

Слайд17.Інтерактивне завдання.

Слайд18. Чи корисний бургер?

Слайд19. Вправа “Збери свій бургер”

Слайд20. Оціни, наскільки ти дотримуєшся правил поводження із засобами побутової хімії.

Слайд21. Фізкультхвилинка.

Слайд22. Робота в підручнику.

Слайд23. Поміркуй.

Слайд24. Розглянь прогноз погоди.

Слайд25. Перегляд відео “Як готують яблучний сік?”.

Слайд26. Вправа «Дегустація»

Слайд27. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд28. Уяви екскурсію на завод з виготовлення соку. 

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні