Каталог матеріалів

Урок №9 для 2 класу з математики за Гісь О. М., Філяк І. В - Розв’язування простих задач.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «за посібником О. М. Гісь, І. В. Філяк» у 3-х частинах. 2024 р.

 

Урок №9. Розв’язування простих задач.

Мета: навчити розв'язувати прості задачі на додавання, віднімання, множення та ділення; формувати навички аналізу умов задачі та вибору правильного способу розв'язання; розвивати логічне та критичне мислення; вдосконалювати вміння аналізувати умову задачі та знаходити оптимальний спосіб її розв’язання; формувати математичну компетентність; виховувати важливість, позитивність та відповідальність під час виконання завдань; формувати інтерес до математики та бажання розв'язувати задачі.

Очікуванні результати: учні розумітимуть зміст простих задач; вмітимуть визначати умови та запитання задачі; навчаться вибирати правильну математичну дію для розв'язання; зможуть пояснювати свій хід розв'язання; відповідатимуть на запитання щодо завдань та перевіряють правильність розв'язки; вмітимуть аналізувати умови задачі; вдосконалять навичок усного та письмового обчислення; застосовуватимуть знань для вирішення реальних ситуацій; формуватимуть самостійність та впевненість у математичних обчисленнях; працюватимуть в парах або групах під час розв'язування завдань.

Формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: приймати мету, яку ставить вчитель; створити умови, що сприяють появі інтересу до навчальної книги — математики, бажання вчитися; контролювати й оцінювати свої результати; розвивати спостережливість, уміння порівнювати, аналізувати; розвивати критичне мислення, уміння висловлювати свою думку; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, виконувати завдання за зразком, співпрацювати в парі, виконувати розумові операції й практичні дії;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, витримувати паузи);

соціальної: розвивати здатність продуктивно співпрацювати з однокласниками в парі, групі; виховувати толерантність, повагу до однокласників та членів родини;

здоров’язберігаючої: формувати основи культури здоров’я під час читання та письма, роботи з цифровими пристроями;

інформаційної: удосконалювати вміння добувати й опрацьовувати інформацію з підручника.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

 

 

Хід уроку

І. Вступна частина.

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація знань.

Слайд 3.  Усне опитування.

Слайд 4-5. Продовж числову послідовність.

Слайд 6-8. Дай відповіді на запитання.

Слайд 9-10. Продовж числову послідовність.

Слайд 11-12. Дай відповіді на запитання.

Слайд 13. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 14. Вправа «Число дня».

Слайд 15. Каліграфічна хвилинка.

Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності.

ІІ. Основна частина.

Слайд 16. Дай відповіді на питання.

Слайд 17-18. Виконай ланцюжок додавання і віднімання.

Слайд 19-20. Запиши і обчисли.

Слайд 21. Фізкультхвилинка для очей.

Слайд 22. Розв'яжи задачі усно.

Слайд 23. Розв'яжи задачі усно.

Слайд 24. Підкресли опорні слова в задачі.

Слайд 25. Доповни розв¢язання і відповідь.

Слайд 26. Підкресли опорні слова в задачі.

Слайд 27. Доповни розв¢язання і відповідь.

Слайд 28. Фізкультхвилинка.

IV. Закріплення вивченого. Формування вмінь і навичок.

Слайд 29. Виконай обчислення.

Слайд 30. Обчисли вирази. Сполучи метеликів з однаковим результатом.

Слайд 31. Дізнайся за допомогою викреслювання.

Слайд 32-33. Online завдання.

ІV. Заключна частина. Рефлексія.

Слайд 34. Домашнє завдання.

Слайд 35. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні