Каталог матеріалів

Урок №9-10 для 2 класу з математики за Листопад Н. П. до підручника 2025 року - Повторення вивченого матеріалу. Лічба десятками. Обчислення довжини ламаної.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням посібником «Математика». Автор Н.П. Листопад Н.П» для 2 класу за програмою НУШ (до підручника 2025 року)

Урок № 9-10. Тема: Повторення вивченого матеріалу. Лічба десятками. Обчислення довжини ламаної. Визначення часу за годинником

Мета: Повторити й узагальнити знання учнів з тим: цифра десятками, обчислення тривалості ламаної, визначення години за годинником; розвивати обчислювальні навички, логічне мислення, вміння працювати в парі та самостійно; виховувати інтерес до математики та акуратність у виконанні завдань.

Очікувані результати: учень/ учениця зможе лічать десятками в межах 100, обчислюють довжину ламаної, додаючи довжини її ланок, визначати і записувати годину за годинником, застосовувати знання у практичних завданнях

Обладнання: мультимедійне обладнання.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання

Усний рахунок

Слайд 4. Усний рахунок. Виконай обчислення.

Слайд 5. Усний рахунок. Продовж речення.

 

Повідомлення теми та мети уроку

Слайд 6-7. Повідомлення теми та мети урокуЗВ (закріплення вивченого)

Сьогодні на уроці ми будемо лічити в десятками обчислювати довжину ламаної, визначати час за годинником.

 

Робота з підручником.

Слайд 8. Гімнастика для очей.

Слайд 9. Каліграфічна хвилинка

Слайд 10. Робота з підручником. Полічи десятками від 10 до 100.

Слайд 11. Робота з підручником. Порівняй числа.

Слайд 12-13. Робота з підручником. Запиши вирази й обчисли їх значення.

Слайд 14. Робота з підручником. Знайди довжину ламаної. Побудуй відрізок, довжина якого дорівнює довжині ламаної.

Слайд 15. Фізхвилинка.

Слайд 16-18. Робота з підручником. Знайди довжину ламаної. Побудуй відрізок, довжина якого дорівнює довжині ламаної.

Слайд 19. Робота з підручником. Котру годину показує кожний годинник?

Підсумок уроку.

Слайд 20. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 21. Вправа «5 питань».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні