Каталог матеріалів

Урок №9 з курсу за "Я досліджую світ" для 4 класу за Н. Будною - Культура поведінки. Правила етикету.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №9. Культура поведінки. Правила етикету.

Мета: формування уявлення про культуру поведінки: Ознайомлення учнів із поняттям культури поведінки, її значенням у повсякденному житті та впливом на стосунки між людьми. Засвоєння основних правил етикету: Вивчення основних правил етикету, таких як ввічливість, тактовність, правильне поводження в різних ситуаціях (за столом, в громадських місцях, у спілкуванні з іншими). Розвиток навичок культурного спілкування: Формування навичок ввічливого спілкування, вміння правильно висловлювати свої думки, слухати та розуміти інших. Виховання поваги до оточуючих: Розвиток поваги до інших людей, розуміння значення доброзичливості та взаємодопомоги у взаєминах. Застосування правил етикету в житті: Сприяння тому, щоб учні могли застосовувати вивчені правила етикету у своєму повсякденному житті, як в школі, так і поза нею.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Вправа «Трибуна думок»

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Словничок.

Слайд8-9. Поміркуй.

Слайд10. Робота в підручнику.

Слайд11-15. Запам’ятай.

Слайд16. Розкажи.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18-21. Пригадайте правила поведінки в громадських місцях. Розіграйте сценки.

Слайд22. Робота в зошиті.

Слайд23. Робота в підручнику.

Слайд24. Поміркуй.

Слайд25-28. Хто з казкових героїв демонструє погані манери й не дотримують етикету.

Слайд29. Робота в зошиті.

Слайд30. Продовж речення.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Домашнє завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні