- Головна
- Початкова школа. 1 клас
- Навчання грамоти
- Навчання грамоти. Захарійчук М. Д. 1 клас. [2018-2022]
- №009 - Формування аудіативних умінь за змістом тексту оповідання Л.Камінсько-го. Практичне ознайомлення зі словами–назвами неживих предметів (що?). Моделювання слів
Урок №9 для 1 класу з навчання грамоти за М.Д. Захарійчук - Формування аудіативних умінь за змістом тексту оповідання Л.Камінсько-го. Практичне ознайомлення зі
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». М.Д. Захарійчук
Урок № 9. Формування аудіативних умінь за змістом тексту оповідання Л.Камінського. Практичне ознайомлення зі словами–назвами неживих предметів (що?)
Мета: розвивати зв’язне мовлення на відповідну тему; дати уявлення дітям про школу; про те, чого ходять до школи; формувати в них інтерес до знань, прагнення їх здобувати; удосконалювати вміння слухати, сприймати на слух текст; дати уявлення про слова-назви неживих предметів, закріпити поняття «наголос», «м’які приголосні звуки мовлення».
Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.
Хід уроку
ОК (організація класу)
МНД (мотивація навчальної діяльності)
АОЗ (актуалізація опорних знань)
ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 2. Організація класу
Слайд 3-6. Гра «Упізнай тварину»
Слайд 7. Фізкультхвилинка
Слайд 8. Слухання оповідання Л. Камінського «Навіщо ходять до школи?»
Слайд 9. Обговорення оповідання
Слайд 10. Розкажи, що зображено на кожному малюнку.
Слайд 11. Дайте відповіді на питання
Слайд 12. Рухлива вправа
Слайд 13-14. Розгляньте малюнки і дайте відповідь що це?
Слайд 15. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO
ЗВ (закріплення вивченого)
Підсумок
Рефлексія
В уроці присутні:
- План-конспект
- Фізкультхвилинка
- Мультимедійна презентація