Каталог матеріалів

Урок №9 для 4 класу з я досліджую світ за І. Грущинська - Для чого потрібне вміння критично мислити?

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №9. Для чого потрібне вміння критично мислити?

Мета: систематизувати знання про інформаційну безпеку, вплив засобів масової інформації на здоров’я і поведінку людей; вчити учнів критично мислити; активізувати пізнавальну діяльність дітей; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування, естетичний смак; виховувати свідому потребу в досягненні фізичного, психічного, соціального, духовного добробуту.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Організація класу.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Прочитайте заголовки новин. Що може бути правдою, а що є вигадкою?

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. Звідки ми можемо черпати інформацію?

Слайд9. Слово вчителя.

Слайд10. Словничок.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Як розпізнати фейк?

Слайд13-14. Як ти гадаєш, це опис факту чи фейку?

Слайд15. Робота в підручнику.

Слайд16. Як розпізнати фейкові новини? Запам’ятай деякі поради.

Слайд17.Фізкультхвилинка.

Слайд18. Розглянь зображення. Поясни як ти зрозумів.

Слайд19. Поясни прислів’я.

Слайд20. Чи згоден ти з думкою?

Слайд21. Обговоріть значення слова.

Слайд22. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд23. Для роздумів .

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні