Каталог матеріалів

Урок №8 для 1 класу з математики за Гісь О. М., Філяк І. В. - Знаки порівняння і рівності: «>», «<», «=». Порівняння чисел в межах трьох.

Нова українська школа - http://new.vsimppt.com.ua

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «за підручником О. М. Гісь, І. В. Філяк»

Урок №8. Знаки порівняння і рівності: «>», «<», «=». Порівняння чисел в межах трьох. 

Мета: навчити дітей порівнювати числа, доповнювати записи за малюнками, обґрунтовувати вибір знаку при порівнянні чисел, записувати результат порівняння за допомогою знаків «>», «<», «=», закріпити правила лічби предметів; розвивати мислення.

Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Організація класу

Слайд 3-4.  Порядкова лічба від 1 до 10, від 10 до 1 (лічба хором, по черзі «ланцюжком», індивідуально).

Слайд 5.  Предметна лічба від 1 до 10 із лічильним матеріалом (лічба хором, по черзі «ланцюжком», індивідуально).

Слайд 6-7. Гра «Хто уважний?». Робота з предметними малюнками

Слайд 8. Мотивація навчальної діяльності

Слайд 9. Повідомлення теми та завдань уроку

Слайд 10-11. Робота з підручником

Слайд 12. Довідничок

Слайд 13-14. Знаки порівняння і рівності. Читання записів

Слайд 15. Правила дорожнього руху. Пригадування

Слайд 16. Гімнастика для очей

Слайд 17. Робота з підручником. Робота за віршем

Слайд 18-19. Знаки порівняння і рівності. Порівняння кількості

Слайд 20. Робота над завданням

Слайд 21. Фізкультхвилинка

Слайд 22. Настанова вчителя. Сиди правильно

Слайд 23. Методика написання знаків

Слайд 24. Робота у зошиті

Слайд 25. Пальчикова гімнастика

Слайд 26. Робота у зошиті

Слайд 27. Рухлива вправа

Слайд 28. Закріплення вивченого матеріалу

Слайд 29. Інтерактивне завдання

Слайд 30. Рефлексія. Бесіда

Слайд 31. Рефлексія. Вправа «Яблунька»

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні