Каталог матеріалів

Урок №8 для 4 класу з я досліджую світ за І. Грущинська - Що означає вислів «мати силу волі»?

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3.Хитрої.

Урок №8. Що означає вислів «мати силу волі»

Мета: формувати уявлення про вольові якості людини; розкрити відмінність між «хочу», «можу» і «треба»; розвивати уяву, фантазію; виховувати бажання мати позитивні вольові якості.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадай.

Слайд6. Як ти гадаєш?

Слайд7. Слово вчителя .

Слайд8. Побесідуймо.

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Розглянь схему. Розкажи про кожну рису характеру.

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12-16. Які риси характеру допомагають досягати успіху?

Слайд17. Запам’ятай.

Слайд18. Поясни, чому так кажуть.

Слайд19. Словничок.

Слайд20. Обговоріть схему.

Слайд21.Фізкультхвилинка.

Слайд22. Поміркуй.

Слайд23. Слово вчителя.

Слайд24. Прочитай вірш.

Слайд25. Роздивіться і обговоріть сучасний портрет Лесі Українки. Як ви визначили, що на ньому зображено вольову людину?

Слайд26. Запам’ятай.

Слайд27. Поміркуй.

Слайд28. Як ти гадаєш?

Слайд29. Визнач де ти проявляєш вседозволеність, а де свободу.

Слайд30. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд31. Кошик запитань.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні