Каталог матеріалів

Урок №8 для 3 класу з математики за Листопад Н.П. - Назви компонентів при множенні. Переставний закон множення. Прості задачі на множення і ділення.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики з використанням посібником «Математика». Автор Н.П. Листопад Н.П» для 2 класу за програмою НУШ (до посібника 2024 року)

 

Урок №8.

Тема. Назви компонентів при множенні. Переставний закон множення. Прості задачі на множення і ділення.

Мета: узагальнити й систематизувати знання учнів про назви компонентів і результат дії множення; ознайомити з переставним законом множення та його застосуванням у розв’язуванні прикладів і задач; сформувати вміння розв’язувати прості задачі на множення і ділення; розвивати обчислювальні навички, логічне мислення, вміння аналізувати умову задачі; виховувати уважність, самостійність, інтерес до математики, формувати позитивне ставлення до навчальної діяльності.

Очікувані результати: учні називають компоненти дії множення (множник, добуток); ілюструють переставний закон множення; розв’язують прості задачі на множення і ділення на основі конкретних ситуацій; складають приклади до задач; пояснюють вибір арифметичної дії; застосовують множення і ділення у вправах на обчислення; розвивають обчислювальні навички, логіку, здатність працювати самостійно або в парі.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

Організація класу

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань та мотивація навчальної діяльності

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4-6. Усний рахунок.

Слайд 7. Робота над задачею.

Слайд 8. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 9. Гімнастика для очей.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 11-17. Виконуємо завдання.

Слайд 18-19. Робота над виразами.

Слайд 20-21. Виконуємо завдання.

Слайд 22. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого

Слайд 23-24. Робота над виразами.

Слайд 25-26. Робота над задачею.

Слайд 27-28. Виконуємо завдання.

Підсумок. Рефлексія

Слайд 29. Домашнє завдання.

Слайд 30. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка».

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні