Каталог матеріалів

Урок №8 для 1 класу з музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Довгі й короткі звуки. Знайомство з нотним записом; графічне зображення тривалості звуків.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №8. Довгі й короткі звуки. Знайомство з нотним записом; графічне зображення тривалості звуків. СМ К. Сен-Санс «Акваріум», «Лебідь». ХТД «Кицю, кицю, де була» муз. І. Островерхого, сл. М. Пономаренко; проплескування ритму.

Мета: дати загальне уявлення про тривалість музичних звуків, ритм; ознайомити з нотами. Виховувати любов та інтерес до музики. Розвивати ритмічний слух, увагу, вміння висловлювати свою думку та почуття.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. У країні Музичного мистецтва мешканці захоплюються співом і танцями.

Слайд4. Запам’ятай.

Слайд5. К. Сен-Санс. «Акваріум».

Слайд6. К. Сен-Санс. «Лебідь».

Слайд7. Порівняй ці твори. Покажи руками характер руху.

Слайд8. Фізкультхвилинка.

Слайд9. Розучуємо текст пісні «Кицю, кицю, де була?»

Слайд10. Виконання пісні «Кицю, кицю, де була?».

Слайд11. Проплескай ритмічний малюнок пісні.

Слайд12. Покажи, як швидко плаває рибка в акваріумі. Покажи, як повільно рухається лебідь по воді.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні