Каталог матеріалів

Урок №8-9 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Чому на Землі бувають пори року? Явища природи. Скільки місяців у році?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич

Урок №8-9. Чому на Землі бувають пори року? Явища природи. Скільки місяців у році?

Мета: ознайомити учнів з обертанням Землі навколо Сонця як причини зміни пір року на Землі; ознайомити учнів з поняттям «явища природи», «сезонні явища»; допомогти запам’ятати місяці, розвивати увагу, мовлення; виховувати дбайливе ставлення до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3-6. Відгадай загадку.

Слайд7. Чому змінюються пори року?

Слайд8. Довідничок.

 Слайд9. Пригадай.

Слайд10. Словничок.

Слайд11. Поміркуй.

Слайд12. Прочитай.

Слайд13. Словничок.

Слайд14-17. Розглянь малюнок. Назви пору року. Які природні явища характерні для цієї пори року?

Слайд18. Фізкультхвилинка.

Слайд19. Поміркуй.

Слайд10. Дай відповідь на запитання.

Слайд10. Запам’ятай.

Слайд22-23. Запам’ятай місяці.

Слайд24.Рухлива вправа.

Слайд25-26. Запам’ятай місяці.

Слайд27. Розкажи.

Слайд28. Пригадай казку «Дванадцять місяців»

Слайд29. Яка це пора року?

Слайд30-31. Цікаво знати.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Гра «Мікрофон»

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні