Каталог матеріалів

Урок №72 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за О. Волощенко, О. Козак - Як втілювати ідеї в життя?

 

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального підручника О. Волощенко. .

 

Урок 72. Як втілювати ідеї в життя?

 

Мета: сформувати в учнів уявлення про те, як ідеї можна втілювати в життя; навчити знаходити прості ідеї та планувати кроки для їх реалізації; розвивати творчість, ініціативність і вміння працювати разом; виховувати віру у власні сили, наполегливість і відповідальність за виконану справу.

 

Очікувані результати: учень/учениця зможуть пояснити, що ідея стає реальністю завдяки діям; назвати основні кроки втілення ідеї (подумати → спланувати → діяти → перевірити результат); навести приклади ідей, які можна здійснити у школі чи вдома; скласти простий план для своєї ідеї.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК(організація класу)

Слайд 2. Створення позитивного настрою.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 3. Ранкове коло.

Слайд 4. Підготуй до уроку.

Слайд 5. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд 6. Поміркуй.

Слайд 7.  Вправа «Очікування».

Слайд 8. Гімнастика для очей!

Слайд 9-11. Робота з підручником.

Слайд 12. Перегляд відео.

Слайд 13-14. Робота з підручником.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16-18. Працюємо у зошиті.

Слайд 19. Поспілкуймося.

Слайд 20. Працюємо у зошиті.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21-23. Робота з підручником.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 24. Вправа «Термометр щастя».

Слайд 25. Рефлексія.

 

ТЕХНІЧНІ МІНІМАЛЬНІ ВИМОГИ

1. Операційна система:

  • Windows 10 / Windows 11 (64-bit);
  • macOS 12.0 (Monterey) або новішою;
  • iOS 15+ чи Android 11+ (для мобільних пристроїв).

2. Офісне програмне забезпечення. Для коректного відкриття матеріалів рекомендовано пакет програмного забезпечення Microsoft Office 2021 або новішу версію (рекомендовано Microsoft 365). Допускається використання LibreOffice версії 7.5 і вище (дане програмне забезпечення є альтернативним, і потрібно розуміти, що можливе візуальне зміщення шрифтів, зображень, а також проблеми з відтворення мультимедіа чи відображенням зображень). Використання версій Microsoft Office, старіших за 2021 рік, може призвести до некоректного відображення презентацій, шрифтів, відео та анімацій.

3. Архіватор. Для розпакування файлів необхідно вкористовувати:

4. Мультимедійна підтримка. Пристрій має підтримувати сучасні медіакодеки (H.264 / AAC), необхідні для відтворення відео й аудіо, вбудованих у презентації. Для роботи з анімаціями необхідна підтримка DirectX 12+ (Windows) або Metal (macOS). У разі відсутності програмно забезпечення QuickTime https://support.apple.com/ru-ru/106375 можлива помилка під час відтворення вбудованого відео в презентацію, а саме «Носій відсутній».

5. Мінімальні технічні характеристики обладнання:

  • Процесор: не нижче Intel Core i3 або AMD Ryzen 3.
  • Оперативна пам’ять: від 4 ГБ (рекомендовано 8 ГБ).
  • Відеокарта: інтегрована Intel UHD / AMD Vega або дискретна.
  • Вільне місце на диску: не менше 2 ГБ.
  • Екран: роздільна здатність не менше 1366×768 (рекомендовано Full HD 1920×1080).

6. Інтернет-з’єднання. Для завантаження матеріалів необхідне стабільне підключення до Інтернету зі швидкістю від 5 Мбіт/с. Для доступу до інтерактивних компонентів необхідно використовувати сучасний браузер (Google Chrome, Opera, Safari або Mozilla Firefox останніх версій).

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні