Каталог матеріалів

Урок №7 для 8 класу з української мови за О. Авраменко, З. Тищенко - П/О. ГР1, ГР2, ГР3, ГР4. Написання прислівників

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови за підручником «Українська мова». Автори: Авраменко О., Тищенко З. (2025)» для 8 класу за програмою НУШ.

Урок № 7.

Тема. Написання прислівників

Мета: пригадати правила написання прислівників разом, окремо та з дефісом; формувати вміння знаходити прислівники в тексті та правильно їх писати; удосконалювати орфографічні навички; розвивати мовне чуття, уміння логічно мислити, аналізувати мовні явища, застосовувати правила на практиці; виховувати уважність до слова, культуру письма, інтерес до збагачення власного мовлення.

Очікувані результати:

формування предметних компетентностей: учень/учениця добирає до кожного способу написання прислівників приклади; розбирає прислівники за будовою; визначає в слові орфограми, записує правильно прислівники з вивченими орфограмами; розв’язує тестові завдання; працює зі словником; формулює уточнювальні запитання до почутого для його розуміння; позитивно впливає на емоційний стан учасників групової комунікації, цінуючи власну культурну традицію та виявляючи повагу до інших.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація.

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайди 1-2.

Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку.

Актуалізація опорних знань.

Слайд 5. Пригадай.

Слайд 6. Перевірка домашнього завдання.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 8. Спостереження. Прочитайте слова та виконайте завдання.

Слайд 9. Доберіть до кожного способу написання прислівників (прислівникових сполук) по чотири приклади (письмово).

Слайд 10. Перевір себе.

Слайди 11-12. Прочитайте текст і виконайте завдання.

Слайд 13. Перевір себе.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайди 15-16. Щоденні 5.

Слайд 17. Мислимо творчо.

Слайди 18-20. Культура слова. Запам’ятайте, як правильно наголошувати слова.

Закріплення вивченого

Слайди 21-23. Виконайте завдання в тестовій формі.

Слайд 24. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 25. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні