Каталог матеріалів

Урок №7 для 5 класу з курсу "Вступ до історії України та громадянської освіти" за В. Власов - Писемні пам’ятки та їх дослідження

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Вступ до історії України та громадянської освіти» (підручник для 5 класу) В. Власов

Урок №7. Писемні пам’ятки та їх дослідження

Мета: охарактеризувати писемні історичні джерела; навести приклади найвидатніших писемних пам’яток людства, ознайомити з писемними джерелами для вивчення історії України; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; інформаційно-цифрова компетентність; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати у школярів любов до читання.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: знати матеріали, які використовували для письма в давнину; вміти за допомогою пам’ятки здійснювати простий аналіз історичного джерела; мати потребу в неупередженому аналізі джерел історичної інформації.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 4-5. Робота з ілюстраціями. Бесіда

Слайд 6. Робота з термінами і поняттями

Слайд 7. Розповідь вчителя

Слайд 8. Робота з підручником. Бесіда

Слайд 9. Робота в парах

Слайд 10. «Кошик ідей»

Слайд 11. Робота з підручником. Бесіда

Слайд 12. Робота з відео

Слайд 13. Досліджуємо

Слайд 14. Гімнастика для очей

Слайд 15-16. Пам’ятка

Слайд 17-18. Робота в групах

Слайд 19-20. Читайликам

Слайд 21. Робота в парах

Слайд 22. Історична гра

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23-24. Фронтальне опитування

Слайд 25. Самооцінювання. Online завдання

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні