Каталог матеріалів

Урок №7 для 5 класу з образотворчого мистецтва за О. Гайдамакою - Мистецтво і довкілля

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку образотворчого мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – О.В. Гайдамака, Н.А. Лємешева»

Урок №07. Мистецтво і довкілля (с. 30-31)

Друкована графіка. Види друкованої графіки. Силует. Особливості утворення силуету. Мистецтво про довкілля. Друкована графіка з інформацією про екологічний зміст.

Створення композиції, що привертатиме увагу до проблем екології (гуаш, силует)

Мета: виховання в учнів емоційно-ціннісного ставлення до мистецтва та дійсності, розвиток мистецьких художніх інтересів, естетичних потреб; формування системи мистецької грамотності, яка відображає видову, жанрову, стильову специфіку і взаємодію мистецтв; розвиток умінь сприймання, інтерпретації та оцінювання творів мистецтва й художніх явищ; стимулювання здатності учнів до художньо-творчого самовираження в мистецькій діяльності, до здійснення мистецької комунікації; розвиток художніх мистецьких здібностей, креативного мислення, творчого потенціалу; формування потреби в естетизації середовища та готовності до участі в соціокультурному житті.

Обладнання: мультимедійний комплект, кольоровий картон, папір, ножиці, клей, фарби.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя

Слайд5. Прослухайте: Ця прекрасна Земля!

Слайд6. Розгляньте зразки графічного мистецтва.

Слайд7. Обговоріть.

Слайд8-9. Розгляньте схему. Із якими видами графіки ви ознайомилися у 4-му класі? Що було для вас новим?

Слайд10. Запам’ятайте.

Слайд11. Образотворча грамота.

Слайд12. Гімнастика для очей.

Практична діяльність учнів

Слайд13-14. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд15. Виконайте вправу.

Слайд16-17. Створіть композицію, що привертатиме увагу до проблем екології, у техніці силует (за вибором: фарби або кольоровий папір).

Слайд18. Послідовність виконання

Слайд19. Продемонструйте власні роботи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд20. Підсумовуємо вивчене.

Підсумок

Слайд21. Колективне мінідослідження «Екологія рідного краю» Рефлексія

Слайд22. Рефлексійна мішень. «Влуч» цеглинкою LEGO в мішень та оціни урок.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні