Каталог матеріалів

Урок №7 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Художник, скульптор. СМ: Б. Мазур «Кіт Пантелеймон», В.Єрко, ілюстрація, К.Ларссон «Автопортрет за мольбертом».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №08 Художник, скульптор (повторення)

СМ: К. Зеллер «Риба-клоун», скульптура-рельєф «Риба». ХТД: Зображення рибки з пластиліну на картоні. ГР: Створення колективної композиції-«акваріуму». Презентація спільної роботи

Мета: ознайомити учнів із поняттям «рельєф»; вчити передавати чарівний світ природи засобами кольору; вчити розрізняти форми риб на основі геометричних фігур; розвивати окомір, дрібну моторику рук; виховувати уміння спостерігати за навколишнім світом, удосконалювати навички роботи з пластиліном у різних техніках: розмазування, розкачування, накладання, примазування; виховувати естетичні почуття, екологічну культуру.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Розповідь вчителя

Слайд4. А які захоплення у вас? Якій творчості ви присвячуєте свій вільний час?

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5. Відгадайте загадку.

Слайд6. Гра «Мікрофон»

Слайд7. Підводний світ — дивовижна казка, сповнена чудес та незвичайних істот. Вони мають дивну будову тіла, яскраве забарвлення і візерунки. 

Слайд8. Розгляньте зображення морських істот. Зверніть увагу на пластичність та обтічність їхніх форм.

Слайд9. Які геометричні фігури вам нагадують форми жителів морських глибин?

Слайд10. Підводні мешканці приваблюють своїм виглядом і надихають на створення чудових картин, іграшок, фігурок та об’ємних візерунків — рельєфу.

Слайд11. Пригадайте, хто такі скульптори та художники? Кому з митців належать ці світлини?

Слайд12. Фізкультхвилинка

Практична діяльність учнів

Слайд13. Інструктаж. Правила роботи з пластиліном

Слайд14. Виконайте зображення рибки з пластиліну на картоні. Воду можна зобразити заздалегідь (покрити картон синім пластиліном).

Слайд15. Послідовність створення рибки з пластиліну на картоні.

Слайд16. Рухлива вправа

Підсумок

Слайд17. Об’єднайте зображення рибок і створіть «акваріуми». Презентуйте спільну роботу — мешканців кожного «акваріума».

Слайд18. Знайдіть відмінності.

Рефлексія

Слайд19. Рефлексія. Вправа «Веселка»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні