Каталог матеріалів

Урок №7 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Художник, скульптор (повторення). СМ: К.Зеллер «Риба-клоун», скульптура-рельєф «Риба».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №07 Художник, скульптор. СМ: Б. Мазур «Кіт Пантелеймон», В.Єрко, ілюстрація, К.Ларссон «Автопортрет за мольбертом». ХТД: Створення зображення шляхом домальовування лінії, цифри, літери (олівці, фломастери)

Мета: ознайомити учнів із скульптурою як видом образотворчого мистецтва; удосконалювати вміння визначати форму окремих частин тіла тварини; розвивати творчі здібності, уяву, дрібну моторику рук; виховувати любов та бережливе ставлення до тварин.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Гра «Мікрофон»

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд4. Природа, яка нас оточує неймовірно гарна. Її красу люблять зображати художники.

Слайд5. Художники пишуть картини на полотні, ілюструють книжки.

Слайд6. Але красу, що нас оточує люблять зображати не лише художники. 

Слайд7. У скульптурі використовують такі матеріали: пластичні -

Слайд8-9. У скульптурі використовують такі матеріали: тверді -

Слайд10. Розгляньте скульптури. Поміркуйте: з яких матеріалів вони виготовлені?

Слайд11. Розгляньте картини. Які кольори використали художники? Який настрій передають світлини?

Слайд12. Фізкультхвилинка

Слайд13-14. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Практична діяльність учнів

Слайд15. Незалежно від професії митці у своїй творчості завжди фантазують. Пофантазуйте і ти. Створи цікаве зображення, домальовуючи лінію, цифру , літеру ( кольорові олівці, фломастери).

Підсумок

Слайд16. Рухлива вправа

Слайд17. Продемонструйте власні малюнки

Слайд18. Поспостерігайте за хмарами. Чи можна у формі хмари побачити тварину, рослину або людину?

Рефлексія

Слайд19. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні