Каталог матеріалів

Урок №7 для 2 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Хто такі громадяни своєї країни?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко

Урок №7. Хто такі громадяни своєї країни?

Мета: сформувати в учнів уявлення про поняття «громадянин» «громадянський обов’язок»; розвивати відчуття відповідальності, гордості, що ми громадяни України; виховувати в учнів повагу до Конституції України, державних символів, свідоме ставлення до обов'язків людини, громадянина, пізнати себе, свій народ, землю, бажання своєю працею розбудувати державу, примножувати її багатства.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Гра «Мікрофон»

Слайд6. Поміркуй.

Слайд7. Як ти розумієш вислів.

Слайд8. Словничок.

Слайд9-10. Довідничок.

Слайд11. Слово вчителя.

Слайд12. Поміркуй.

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Що означає бути громадянином своєї держави?

Слайд15. Поміркуй.

Слайд16-19. Бути громадянином своєї держави це:

Слайд20. Фізкультхвилинка.

Слайд21. Запам’ятай.

Слайд22. Як ти гадаєш?

Слайд23. Словничок.

Слайд24. Які обов’язки є у громадян.

Слайд25-26. Запам’ятай.

Слайд27. Обговоріть вислів.

Слайд28. Для роздумів.

Слайд29. Вправа «Продовж речення»

Слайд30. Що таке обов’язок? Обери правильну відповідь.

Слайд31. Назви, що права, а що обов’язки.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд32. Виконай завдання в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні