Каталог матеріалів

Урок №6 для 5 класу з математики за О. Істер - Величини: довжина, маса, місткість, час. Дії з величинами.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 6. Величини: довжина, маса, місткість, час. Дії з величинами.

Мета: навчити учнів виконувати дії з величинами, працювати з одиницями вимірювання, формувати вміння вимірювати довжини відрізків, працювати з величинами; розвивати в дітей математичне мовлення; виховувати поважне ставлення до оточуючих; уміння вчитися; розвивати вміння виконувати розумові операції й практичні дії; розвивати пізнавальний інтерес;

Очікувані результати: учні вільно здійснюють обчислення, щодо переводу одиниць вимірювання; виконують порівняння мір довжини, часу, ваги.

Тип уроку: повторення навчального матеріалу, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Перевірка та аналіз домашнього завдання.

Слайд 4-6. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів. Цікавинки науки.

ВНМ (Повторення навчального матеріалу)

Слайд 7. Математична розминка. Гра «Чи знаєш ти?».

Слайд 8. Усний рахунок.

Слайд 9-10. Рухлива вправа.

Слайд 11. Повторення навчального матеріалу. Формування вмінь. Усні завдання.

Слайд 12 -13. Робота з підручником. Завдання 3 рівня складності №65.

Слайд 14 -15. Завдання на обчислення 3 рівня складності № 67,70.

Слайд 16. Виконання задачі №73.

Слайд 17-18. Робота з підручником. Завдання 4 рівня складності № 74,75.

Слайд 19. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення навчального матеріалу)

Слайд 20. Вправи на порівняння одиниць вимірювання.

Слайд 21. Задача: Чергуючи у таборі пластунів, Марко та Олеся за 20 хв почистили 23 картоплини. Скільки картоплин вони почистять: 1) за 1 год; 2) за 2 год?

Слайд 22. Задача: Виконай дію 145 м • 1200, запишіть результат у км та дізнайтесь приблизну відстань від Кропивницького до Миколаєва.

Слайд 23. Індивідуальна робота. Вправи підвищеної складності. Задача на логіку.

Підсумок

Слайд 24. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 25. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 26. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні