Каталог матеріалів

Урок №6 для 5 класу з курсу "Вступ до історії України та громадянської освіти" за В. Власов - Спеціальні історичні дисципліни

 «____»___________20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Вступ до історії України та громадянської освіти» (підручник для 5 класу) В. Власов

Урок №6. Спеціальні історичні дисципліни

Мета: сформувати уявлення в здобувачів освіти про допоміжні історичні дисципліни та предмети їхнього дослідження; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; інформаційно-цифрова компетентність; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати особистість, яка здатна постійно самовдосконалюватися, адекватно і гнучко реагувати на соціальні зміни.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: знати поняття «допоміжні історичні дисципліни», назви і предмет вивчення допоміжних історичних дисциплін; вміти за допомогою вчителя виявляти, розрізняти причини і приводи, результати і наслідки історичних подій, явищ, процесів; розуміти значення історії та допоміжних історичних дисциплін для вивчення та розуміння минулого.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Фронтальне опитування

Слайд 4-5. Робота з ілюстраціями. Бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Робота з термінами і поняттями

Слайд 7. Досліджуємо

Слайд 8. Робота з підручником. Бесіда

Слайд 9-10. Читайликам

Слайд 11. Робота з підручником. Бесіда

Слайд 12. Робота в парах

Слайд 13. Гімнастика для очей

Слайд 14. «Кошик ідей»

Слайд 15. Розповідь вчителя

Слайд 16. Досліджуємо

Слайд 17. Розповідь вчителя

Слайд 18-19. Online завдання

Слайд 20. Історична гра

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Фронтальне опитування

Слайд 22. Самооцінювання. Online завдання

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні