Каталог матеріалів

Урок №6 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Що зробити, аби подорож запам’яталася? Досліджуємо разом.

Безкоштовно

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №6. Що зробити, аби подорож запам’яталася? Досліджуємо разом. Павутиння на шкільному подвір’ї. Як збирати павутиння?

Мета: ознайомити дітей з ознаками “бабиного літа”; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам'ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати бережливе ставлення до тварин, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Поясни прислів’я.

Слайд6. Виконай завдання в зошиті.

Слайд7. Жевжики обговорювали, що можна зробити, аби подорож Україною їм запам’яталася. Чи погоджуєтеся ви з їхніми думками? Спробуйте доповнити міркування жевжиків своїми.

Слайд8. Робота в підручнику.

Слайд9. Рухлива вправа.

Слайд10. Вправа “Здібний фотограф”

Слайд11. Обери правильну відповідь.

Слайд12. Відгадай загадку.

Слайд13. Послухайте уважно вірш. Зверніть увагу, які ознаки бабиного літа згадала авторка вірша.

Слайд14-15. Розповідь про павутиння.

Слайд16. Вправа “Істинне — хибне”

Слайд17. Запиши або намалюй.

Слайд18.Фізкультхвилинка.

Слайд19. Досліджуємо разом.

Слайд20. Запиши інформацію про проведення дослідження.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Домалюй симетрично павучка.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні