Каталог матеріалів

Урок №6 для 8 класу з біології за П. Балан, О. Козленко, Л. Остапченко, О. Кулініч, Л. Юрченко - Органи, системи органів організму людини.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку за підручником за підручником «Біологія». Автори: Павло Балан, Олександр Козленко, Людмила Остапченко, Ольга Кулініч, Людмила Юрченко для 7 класу за програмою НУШ (до підручника 2024 року випуску)

 

Урок №6

Тема. Органи, системи органів організму людини.

Мета: сформувати в учнів уявлення про органи та системи органів організму людини, розкрити їхню будову, основні функції та взаємозв’язки; показати значення цілісності та узгодженої роботи органів для забезпечення життєдіяльності; розвивати вміння аналізувати роль окремих систем у підтриманні здоров’я людини; виховувати пізнавальний інтерес і дбайливе ставлення до власного здоров’я.

Очікувані результати: учень/учениця сприймає інформацію про органи та системи органів людини з коротких пояснень, відео або демонстрацій моделей; розпізнає основні органи та системи органів (дихальна, травна, кровоносна, нервова тощо) на схемах, зображеннях або в прикладах із повсякденного життя; пояснює, що органи утворені з тканин і об’єднані в системи, які забезпечують життєдіяльність організму; розрізняє функції основних систем органів та взаємозв’язки між ними; висловлює власні міркування про значення злагодженої роботи систем органів для здоров’я людини.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

Організація класу

Слайд 2. Організація класу. 

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3. Вправа «Мікрофон». 

Вивчення нового матеріалу

Слайд 4-6. Слово вчителя.

Слайд 7. Приклади фізіологічних систем організму людини.

Слайд 8-15. Слово вчителя.

Слайд 16. Гімнастика для очей.

Слайд 17-19. Слово вчителя.

Слайд 20. Приклад рефлекторної дуги.

Слайд 21-25. Слово вчителя.

Закріплення вивченого

Слайд 26-28. Поміркуйте.

Слайд 29. Інтерактивне завдання.

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 30. Домашнє завдання.

Слайд 31. Рефлексія. Вправа «Інтерв'ю».

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні