Каталог матеріалів

Урок №6 для 4 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Воронцовою - Досліджуємо магнетизм.

Безкоштовно

«____»___________20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О.Л., Гарбузюк І.В., Андрук Н.В.

Урок №6. Досліджуємо магнетизм.

Мета: ознайомити учнів з явищем магнетизму. Дослідити властивості магнітів різними способами. Ознайомити учнів з поняттям «магнітне поле». Виготовити тимчасовий компас.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Відгадай загадку.

Слайд6. Словничок.

Слайд7. Розглянь малюнок. Що ти можеш розказати про магніт?

Слайд8. Робота в підручнику.

Слайд9. Запитання від Мурчика.

Слайд10. Перегляньте відео, натиснувши на кнопку.

Слайд11. Запитання для обговорення.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Робота в підручнику.

Слайд14. Розкажи.

Слайд15. Довідничок.

Слайд16. Робота в підручнику.

Слайд17. Запитання для обговорення.

Слайд18. На думку вчених у центрі Землі є розплавлене металеве ядро, яке створює магнітне поле.

Слайд19. Розглянь та поясни схему.

Слайд20. Цю особливість магнітного поля Землі використали під час створення компаса.

Слайд21.Фізкультхвилинка.

Слайд22-25. Яке твердження хибне, а яке істинне.

Слайд26. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Практична робота.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні