Каталог матеріалів

Урок №6 для 3 класу музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Динамічні відтінки СМ: М. Лисенко. Думка-Шумка (фрагменти)

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №6. Динамічні відтінки СМ: М. Лисенко. «Думка-Шумка» (фрагменти). ХТД: «Веселка» (муз. і сл. Н. Май) — виконання. М/ф «Чарівний горох»

Мета: формувати поняття «динаміка» на прикладі музичного твору М. Лисенка, ознайомитись з основними нюансами (f, p, mf, mp, ff, pp). Розвивати вміння визначати і розпізнавати різні види гучності в музиці, вокально-хорові навички, тембровий слух. Виховувати ціннісне ставлення до музики українського класика.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-5. Слово вчителя.

Слайд6. М. Лисенко. Думка-Шумка.

Слайд7. Яка за характером «Думка», а яка «Шумка»?

Слайд8. Слово вчителя.

Слайд9. Поміркуй, чи співзвучна картина Олега Шупляка «Кобзар» прослуханому музичному твору. Якій його частині?

Слайд10. М/ф «Чарівний горох».

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12. Пригадаємо текст пісні – Наталія Май «Веселка».

Слайд13. Виконай пісню «Веселка» » з контрастами. Змінюй динаміку і темп.

Слайд14. Пограйте у гру «Контрасти».

Слайд15. Створюйте ланцюжки з карток і cпівайте на склад «ла». Слухайте, як по-різному звучить ваш голос.

Слайд18. Замість слів розклади картки з позначками.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні