Каталог матеріалів

Урок №51 для 1 класу з курсу "Я досліджую світ" за Бібік Н. М. - Праця людей узимку. Чим займаються люди узимку в місті та в селі?

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) Підручник: «Я досліджую світ. Автори: Н. Бібік, Г. Боднарчук (2018)»

 

Урок№51. Тема: Праця людей узимку. Чим займаються люди узимку в місті та в селі?

Очікувані результати: учні описують побачене та зображення; знають і можуть назвати чим займаються люди взимку; мають бажання допомагати людям під час зимових турбот; знають як потрібно правильно підгодовувати тварин і птахів взимку.

Мета:

формування предметних компетентностей:

розширити та уточнити знання дітей про турботи людей взимку: чистять сніг на подвір’ї, підгодовують птахів, тварин; формувати в учнів уявлення про необхідність піклування про тварин узимку, сприяти розвитку розповідного мовлення, спостережливість, уміння порівнювати, знаходити причино-наслідкові зв’язки; доводити правильність певного судження та власної думки; виховувати шанобливе ставлення до людської праці, викликати бажання надавати посильну допомогу дорослим.

формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: сприймати мету, яку ставить вчитель, відповідно до неї планувати, моделювати, прогнозувати і виконувати необхідні дії; вміти висловлювати рефлексивні й оцінні судження; контролювати й оцінювати свої результати; самоорганізовуватися до навчальної діяльності, будувати діалог, співпрацювати в парі та в групі, виконувати розумові операції й практичні дії;

компетентності у галузі природничих наук, техніки і технологій – допитливість, прагнення шукати і пропонувати нові ідеї; самостійно чи в групі спостерігати та досліджувати; формулювати припущення і робити висновки на основі проведених дослідів; пізнавати себе і навколишній світ шляхом спостереження та дослідження;

вміння вчитися – включатися в роботу відразу після вказівки вчителя, правильно висловлюватися, зосереджено слухати вчителя, відповідати на запитання, вчити застосовувати вивчені правила на практиці;

здоров'язбережувальна – правильно організовувати навчальну діяльність – змінювати види роботи, щоб запобігти втомлювальності учнів, формувати в учнів вміння активно рухатись під час фізкультхвилинки; дбайливе ставлення до власного здоров¢я і збереження здоров¢я інших людей;

екологічна компетентність - дотримання правил природоохоронної поведінки, ощадного використання природних ресурсів, розуміючи важливість збереження природи для сталого розвитку суспільства.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація,

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

 Мотивація навчальної діяльності

Слайд3.

- Діти, з яким настроєм ви сьогодні прийшли на урок?

Слайд4. Ранкове коло.

Слайд 5. Ранкове коло. Потисни руку тому, в кого є червоний колір в одязі.

Слайд 6.Хвилинка фенологічних спостережень.

Актуалізація опорних знань

Слайд 7. Прочитай вірш.

Слайд 8. Поміркуй.

Повідомлення теми і мети уроку

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

Слайд 9-10 Запам¢ятай!

Слайд 11. Розкажи.

Слайд 12. Фізкультхвилинка для очей.

Слайд 13-15. Які турботи людям приносить з собою зима?

Слайд 16. Розкажи.

Закріплення вивченого

Слайд 17-20. Гра «Хто найкмітливіший?»

Слайд 21. Фізкультхвилинка.

2.Робота в зошитах.

Слайд 22. Сторінка 6 Вправа 1.

Слайд 23. Сторінка 6, вправа 2.

Слайд 24. Сторінка 7, вправа 3.

Слайд 25. Сторінка 7, вправа 4.

Слайд 26. Інтерактивне онлайн завдання.

Рефлексія.

Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего. Створимо пірамідку нашого настрою.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні