Каталог матеріалів

Урок №50 для 1 класу з курсу "Я досліджую світ" за Бібік Н. М. - Сторінка дослідника. Ознаки зими. Що розкаже тобі термометр? Що таке лід? Досліди з льодом.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) Підручник: «Я досліджую світ. Автори: Н. Бібік, Г. Боднарчук (2018)»

 

Урок № 50. Сторінка дослідника. Ознаки зими. Що розкаже тобі термометр? Що таке лід? Досліди з льодом.

Очікувані результати: учні вміють спостерігати, описувати побачене; утримують в пам¢яті інструкцію щодо виконання досліду, дотримуються алгоритму дій.

Мета:

формування предметних компетентностей:

розвивати вміння спостерігати, описувати побачене; викликати інтерес до дослідницької діяльності; навчати утримувати пам’яті інструкцію щодо виконання досліду, дотримуватись алгоритму дій, досягати запланованого результату.

формування ключових компетентностей:

компетентності у галузі природничих наук, техніки і технологій – допитливість, прагнення шукати і пропонувати нові ідеї; самостійно чи в групі спостерігати та досліджувати; формулювати припущення і робити висновки на основі проведених дослідів; пізнавати себе і навколишній світ шляхом спостереження та дослідження;

вільне володіння державною мовою - уміння правильно, точно, виразно передавати свої думки засобами мови та мовлення; володіння культурним науковим та професійним мовленням з метою дії на розум та почуття; удосконалення своєї мовленнєвої культури як гуманітарної складової особистості;

інформаційно-комунікаційна компетентність  учні мають уміти шукати потрібні дані, організовувати, обробляти, аналізувати та оцінювати їх, а також продукувати і поширювати інформацію відповідно до своїх цілей

вміння вчитися – включатися в роботу відразу після вказівки вчителя, правильно висловлюватися, зосереджено слухати вчителя, відповідати на запитання, вчити застосовувати вивчені правила на практиці;

здоров'язбережувальна – правильно організовувати навчальну діяльність – змінювати види роботи, щоб запобігти втомлювальності учнів, формувати в учнів вміння активно рухатись під час фізкультхвилинки; дбайливе ставлення до власного здоров¢я і збереження здоров¢я інших людей;

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація,

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Мотивація навчальної діяльності

Слайд3.

- Діти, з яким настроєм ви сьогодні прийшли на урок?

Слайд 4. Ранкове коло.

Слайд 5. Ранкове коло. Подаруй другові посмішку.

Слайд 6.Хвилинка фенологічних спостережень.

Актуалізація опорних знань

Слайд 7. Прочитай вірш.

Слайд 8. Поміркуй!

Повідомлення теми і мети уроку.

 ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

 Слайд 9. Розглянь сніжинку.

 Слайд 10-14. Розглянь фото сніжинок під мікроскопом.

Слайд 15. Дай відповідь на запитання!

Слайд 16. Поміркуй.

Слайд 17. Фізкультхвилинка для очей

Слайд 18. Практична робота.

Слайд 19. Розглянь малюнок.

Слайд 20. Запам¢ятай!

Слайд 21. Поміркуй.

Слайд 22. Проведемо дослід.

Слайд 23. Поміркуй.

Слайд 24. Попрацюй вдома.

Слайд 25. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого.

Робота в зошиті.

Слайд 26. Сторінка 4, завдання 1.

Слайд 27.Сторінка 4, завдання 2.

Слайд 28.Сторінка 5, завдання 3.

Слайд 29.Сторінка 5, завдання 4.

Слайд 30.Розглянь малюнки.

Слайд 31. Інтерактивне онлайн завдання.

Рефлексія.

Рефлексія. Рефлексія. Оберіть відповідну цеглинку лего.

Рефлексія. Створимо пірамідку нашого настрою.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні