Каталог матеріалів

Урок №5 для 6 класу з математики за О. Істер - Подільність натуральних чисел

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 5.  Подільність натуральних чисел.

Мета: узагальнити та систематизувати знання учнів про подільність натуральних чисел; повторити ознаки подільності; удосконалити вміння використовувати знання про подільність чисел на практиці; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

         Очікувані результати: учні вміють виконувати вправи на подільність чисел, знаходити НСД і НСК натуральних чисел.

Тип уроку: повторення навчального матеріалу, формування вмінь.

Обладнання:  мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

ВНМ (повторення навчального матеріалу)

Слайд 4-27. Повторення навчального матеріалу теми.

Слайд 28-29. Рухлива гра. Фізкультхвилинка.

Слайд 30-31. Формування вмінь. Усне завдання.

Слайд 32-37. Виконання вправ і задач 1-3 рівня складності. Робота з підручником: № 36, 38, 40, 42, 45, 46.

Слайд 38. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 39. Завдання 1. Із чисел 2370, 363, 1170, 459, 1755 випиши ті, що:

1) діляться на 3; 2) діляться і на 3, і на 2;

3) діляться на 9; 4) діляться і на 9, і на 5.

Слайд 40. Завдання 2.  Розклади на прості множники число:

1) 56; 2) 69; 3) 37.

Слайд 41. Завдання 3. Не використовуючи таблицю простих чисел, запиши:

1) усі прості числа х, для яких нерівність 37 < х < 60

є правильною;

2) усі прості числа у, для яких нерівність 4 < у < 21

є правильною..

Слайд 42. Індивідуальна робота.

Знайди:

1) найбільше п’ятицифрове число, кратне числу 19;

2) найменше чотирицифрове число, кратне числу 47.

Слайд 43. Задачі для найдопитливіших.

Підстав замість зірочки такі цифри, щоб число:

1) 3*5* ділилося і на 3, і на 10;

2) *100* ділилося і на 5, і на 9.

Підсумок

Слайд 44. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 45. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 46. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні