Каталог матеріалів

Урок №5 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Талгіною - Уміння вчитися

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» за підручником Тагліна О.В. «Здоров’я, безпека та добробут» для 5 класу закладів загальної середньої освіти.

Урок № 5. Уміння вчитися.

Мета: дізнатися, що таке процес навчання; поміркувати над тим, навіщо нам навчатися; виконувати вправи на увагу, пам’ять і перевірку знань; з’ясувати, чому знання у XXI столітті є важливим капіталом ; з’ясувати від чого залежить добробут, виховувати у них усвідомлення важливості здорового способу життя та забезпечення свого добробуту; вчити визначати свої потреби, бажання, інтереси та цілі, пояснювати, що є підґрунтям успішного майбутнього, закріпити вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій, розвивати критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Очікувані результати: учні дізнаються, що таке процес навчання; усвідомлюють, навіщо їм навчатися; виконують вправи на увагу, пам’ять і перевірку знань; з’ясовують, чому знання у XXI столітті є важливим капіталом, розуміють від чого залежить добробут, усвідомлюють важливісті здорового способу життя та забезпечення свого добробуту; вчаться визначати свої потреби, бажання, інтереси та цілі, пояснювати, що є підґрунтям успішного майбутнього, закріплюють вміння співпрацювати при обговоренні ситуацій, розвивають критичне мислення, уміння визначати достовірні джерела інформації з питань здоров’я.

Обладнання: мультимедійний комплект

 

Хід уроку

 Демонстрація навчальної презентації.

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування «Шкала покращення настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання. Хмаринки думок.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Повідомлення теми і мети уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7. Поміркуйте й обговоріть ситуацію.

Слайд 8. Які якості отримує людина, якщо грає в шахи?

Слайд 9. Правила обговорення ситуації.

Слайд 10-12. Пояснення вчителя.

Слайд 13. Робота з підручником.

Слайд 14. Робота в парах.

Слайд 15. Робота в парах.

Слайд 16. Гімнастика для очей.

Слайд 17. Поділіться своїми думками.

Слайд 18. Змоделюйте ситуацію.

Слайд 19. Пояснення вчителя.

Слайд 20. Робота з підручником.

ЗВ (закріплення вивченого)

 Слайд 21. Відкритий мікрофон «Що дарує мені радість»

Слайд 22. Робота в парах

Слайд 23. Рухлива вправа.

Підсумок

Слайд 24. Опорні точки.

Слайд 25. Знайдіть необхідну інформацію і дайте відповіді на запитання.

Слайд 26. Інтерактивна вправа.

Слайд 27. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 28. Рефлексія «В кінотеатрі»

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні