Каталог матеріалів

Урок №5 для 3 класу музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Динаміка, тривалості нот. СМ: Л. Фучаджі. Вальс осіннього листя. М. Дремлюга. Лірична пісня (фортепіано)

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №5. Динаміка, тривалості нот. СМ: Л. Фучаджі. Вальс осіннього листя. М. Дремлюга. Лірична пісня (фортепіано) ХТД: «Веселка» (муз. і сл. Н. Май) — розучування

Мета: формувати уявлення про тісний взаємозв’язок музики, літератури, живопису, закріпити поняття динаміки в музиці, тривалостей звуків. Розвивати вміння аналізу прослуханої музики, здатність порівнювати, навички співу хором. Виховувати ціннісне ставлення до різних видів мистецтва, пов’язаних загальними темами.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. Л. Фучаджі. Вальс осіннього листя.

Слайд6. М. Дремлюга. Лірична пісня (фортепіано).

Слайд7. Які настрої і почуття передали композитори у творах?

Слайд8. Порівняй настрої музичних п’єс і картину.

Слайд9. Тривалості нот.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Слухання музичного твору – Наталія Май «Веселка».

Слайд12. Розучуємо текст пісні – Наталія Май «Веселка».

Слайд13. Виконання - Наталія Май «Веселка».

Слайд14. Пограйте у гру «Контрасти».

Слайд15. Створюйте ланцюжки з карток і плескайте у долоні. Слухайте, як по-різному звучить музичний дощик.

Слайд16. Проспівай свою улюблену пісню, змінюючи динамічні відтінки: тихо-гучно.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні