Каталог матеріалів

Урок №5 для 5 класу з курсу "Вступ до історії України та громадянської освіти" за В. Власов - Археологічні скарби України

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Вступ до історії України та громадянської освіти» (підручник для 5 класу) В. Власов

Урок №5. Археологічні скарби України

Мета: ознайомити здобувачів освіти з найвідомішими археологічними знахідками України, детально спинившись на характеристиці трипільської культури, скіфів; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; інформаційно-цифрова компетентність; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати національно-культурну ідентичність у сучасному багатокультурному світі.

Очікувані результати. Після цього уроку учні будуть: знати час існування та характерні риси найвідоміших археологічних пам’яток України; вміти наводити приклади історичних пам’яток та інших проявів присутності минулого в сьогоденні; усвідомлювати важливість вивчення історії України як невід’ємної важливої складової всесвітньої історії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Фронтальне опитування

Слайд 4-5. Робота з ілюстраціями. Бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Робота з підручником.

Слайд 7. Досліджуємо

Слайд 8. Робота з відео

Слайд 9. Читайликам

Слайд 10. Робота в парах

Слайд 11-12. Робота в групах

Слайд 13. Гімнастика для очей

Слайд 14. Робота з підручником. Бесіда

Слайд 15. Робота з відео

Слайд 16. Робота в групах. Творче завдання

Слайд 17. Досліджуємо

Слайд 18. «Кошик ідей»

Слайд 19. Історична гра

Слайд 20. Письмове завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Фронтальне опитування

Слайд 22. Самооцінювання. Online завдання

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні