Каталог матеріалів

Урок №47 з української мови для 6 класу за Н. Голуб - Поділ іменників на відміни та групи

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку Української мови за підручником «Українська мова». Автори: Голуб Н.Б., Горошкіна О.М.» для 6 класу.

 

Урок №47. Поділ іменників на відміни та групи

Мета: вчити визначати відміну та групу іменників; розвивати навички доречно використовувати в мовленні іменники всіх числових та відмінкових форм; допомогти усвідомлювати роль іменників у досягненні точності, інформативності й виразності мовлення; критично оцінювати прочитану або прослухану текстову інформацію, звертаючи увагу на роль і значення іменників у мовленні; відчувати себе частиною свого роду, пишатися цим.

Очікувані результати:

формування предметних компетентностей: учень/учениця визначає відміну та групу іменників у реченні; доречно використовує в мовленні іменники всіх числових та відмінкових форм; розв’язує тестові завдання; усвідомлює роль іменників у досягненні точності, інформативності й виразності мовлення; критично оцінює прочитану або прослухану текстову інформацію, звертаючи увагу на роль і значення іменників у мовленні; відчуває себе частиною свого роду, пишається цим.

Обладнання: мультимедійна презентація.

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайди 1-5.Налаштування на роботу.

Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку.

III. Актуалізація опорних знань.

Слайд 7. Питання – відповідь.

Слайд 10. Перевірка домашнього завдання

Слайд 11. Слово дня.

Слайд 12. Пригадуємо.

Слайд 13. Шукаємо відповіді на запитання.

Вивчення нового матеріалу

Слайд 14. Розгляньте схему. Поставте запитання, щоб перевірити, чи добре ваші однокласники й однокласниці розуміють її зміст.

Слайд 15. Запам’ятай.

Слайд 16. Гімнастика для очей.

Слайд 17. Подані іменники згрупуйте за відмінами і запишіть. Визначте також групу.

Слайд 18-19. Перевір себе.

Слайд 20. Запам’ятай.

Закріплення вивченого

Слайд 21. Вправа Online.

Слайди 22-23. Тестове завдання на відповідність.

Слайд 24. Вправа «Мікрофон».

Слайд 25. Рефлексія «Імбирний настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку.

Слайд 26. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні