Каталог матеріалів

Урок №4 для 1 класу з музичного мистецтва за Л. Масол - Світ навколо тебе

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол, О.В. Гайдамака, О.М. Колотило»

Урок №4. Світ навколо тебе

Музичні звуки: гучні та тихі (форте та піано). Знак повторення.

СММ: В. Барвінський. Жучок і Жучиха. А. Штогаренко. Метелик.

ХДТ: В. Верховинець. «Павук сірий, волохатий».

Мета: формувати знання про музичні звуки (гучні та тихі), продовжувати ознайомлювати з головними правилами слухання музики і співу; розвивати вокально-хорові навички, культуру сприймання музики; виховувати ціннісне ставлення до мистецтва, навчання. Ставлення до мистецтва, навчання.

Очікувані результати: здобувач освіти уважно слухає музичні твори, висловлює емоційні враження, характеризує силу гучності звучання; виявляє обізнаність щодо гучності в музиці, розрізняє на слух гучне й тихе виконання; співає пісні у відповідному характері; бере участь у дослідженні й обговоренні звуків довкілля, виявляє бажання інсценізувати пісню.

Формування ключових компетентностей:

екологічної: спостереження, дослідження і відтворення довкілля та явищ природи засобами мистецтва;

уміння вчитися: формування уміння визначати власні художні інтереси, досягнення і потреби; прагнення доцільно використовувати свій час для пізнання, сприймання, творення мистецтва;

громадянської та соціальної: співпраці з іншими, використання мистецтва для отримання задоволення (впливу на власний емоційний стан).

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Організація класу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3. Дайте відповіді на запитання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4-5. Бесіда «Звуки музики»

Слайд6. Послухайте: В. Барвінський. «Жучок і Жучиха».

Слайд7. Послухайте: А. Штогаренко. «Метелик».

Слайд8. Розгляньте малюнок.

Слайд9-10. Познайомтесь з новими музичними символами.

Слайд11. Запам’ятайте.

Слайд12. Гра «Луна» («Ау»)

Слайд13. Фізкультхвилинка

Слайд14-17. В. Верховинець – поспівка про павука і мушку.

Слайд18. Гімнастика для очей

Слайд19-20. Створіть звукові картини.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Пригадайте, які бувають музичні звуки.

Підсумок

Рефлексія

Слайд22. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні