Каталог матеріалів

Урок №4 для 7 класу з біології за О. Тагліна, А. Самойлов, О. Утєвська, Л. Довгаль - Рівні організації життя.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку за підручником за підручником «Біологія». Автори: Тагліна О., Самойлов А., Утєвська О., Довгаль 0.Л.)

 

Урок №4. Рівні організації живого.

Мета: ознайомити учнів із поняттям рівнів організації живої природи як основи її структури та функціонування; сформувати уявлення про кожен рівень організації (молекулярний, клітинний, тканинний, органний, організмовий, популяційно-видовий, екосистемний, біосферний); з’ясувати взаємозв’язки між рівнями та їх роль у збереженні цілісності живих систем; розвивати вміння учнів аналізувати й порівнювати особливості різних рівнів організації живого; формувати навички логічного мислення, узагальнення та систематизації знань; сприяти усвідомленню єдності живої природи та її складності; виховувати допитливість, екологічну свідомість і відповідальне ставлення до природи.

Очікувані результати: учень/учениця знають основні рівні організації живої матерії та їхні характерні риси; розуміють, як різні рівні взаємодіють між собою; пояснюють значення кожного рівня для існування живих систем; уміють наводити приклади об’єктів кожного рівня організації; встановлюють зв’язки між структурою та функцією на різних рівнях організації; використовують основні біологічні поняття в описі живих систем; аналізують схеми й описи, що ілюструють багаторівневу організацію життя; обґрунтовують необхідність збереження цілісності біосфери через усвідомлення єдності всіх рівнів організації живого.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу. 

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Вправа «Мікрофон».

Слайд 5. Складаємо асоціативний ряд.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-13. Слово вчителя.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15-19. Поміркуйте.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20-24. Вправа «Мікрофон».

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 25. Домашнє завдання.

Слайд 26. Рефлексія «Емоційна ромашка». Оберіть відповідну цеглинку LEGO.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні