Каталог матеріалів

Урок №4 для 4 класу з Я досліждую світ за О. Волощенко - Пригода друга. Хто з'їдає зелених корів?

Безкоштовно

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №4. Пригода друга. Хто з'їдає зелених корів?

Мета: дати дітям уявлення про життя жука-сонечка; активізувати пізнавальну діяльність дітей; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування, естетичний смак; виховувати інтерес до живої природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Пригадаймо.

Слайд6. Артикуляційна вправа.

Слайд7. Робота над скоромовкою.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9-11. Пригода 2. Хто з’їдає зелених корів?

Слайд12.Гімнастика для очей.

Слайд13-14. Пригода 2. Хто з’їдає зелених корів?

Слайд15-16. Пригадай події, про які йдеться у прочитаному уривку, та обери правильні варіанти відповідей.

Слайд17. Побесідуймо.

Слайд18. Перегляд відео “Спостереження за жуком сонечком”.

Слайд19.ФІізкульхвилинка.

Слайд20. Прочитай текст. Які твердження про жука сонечко ти вважаєш правдою, а які вигадкою?

Слайд21. Слово вчителя.

Слайд22. Словничок.

Слайд23. Побудуй ланцюг живлення, де однією з ланок є жук сонечко.

Слайд24. Творча праця.

Слайд25. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд26. Пофантазуй.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні